Молодята сериал - Трейлеры

24.07.17, 01:15


Актори:Оскар Кучера , Любов Тихомирова , Ілля Олейников , Петро Маркин , Дмитро Єрмак , Іван Шмаков , Андрій Капустін , Тетяна Піскарьова
Режисер:Артур Богатов
Сценарист:----
Продюсер:В'ячеслав Муругов , Антон Зайцев (II) , Антон Щукін , Артем Логінов
Жанр:комедія
Проголосувати1 2 3 4 5 (11 голосів)
Вкрай рідко зустрічаються люди, яким сімейне життя підносить виключно приємні сюрпризи. У багатьох випадках побут просто зводить сімейні відношення до звичайної звички. У пари, про яку розповідає серіал «Молодята», життя теж не обходиться без труднощів, але вони люблять один одного і прагнуть жити лише позитивними моментами, яких теж зустрічається досить багато. Дивитися за розвитком подій можна на нашому сайті в режимі онлайн.
Вони одружилися лише рік тому і будують своє, вже сімейне життя, в одній з квартир Підмосков'я. Льоша працює водієм-кур'єром і любить свою дружину Леру, що займає посаду секретаря в одній з юридичних фірм. Вона впевнена, що варто перебратися жити до столиці, на що чоловік відповідає, що і тут непогано.
Таким чином, лаючись і знову мирячись, протікає їхнє сімейне життя неподалік від Хімкінського водосховища. Вони тільки почали думати про дітей, а тут їм на голову звалився Андрій Петрович, батько Лери. Чоловік досить ексцентричний і бадьорий, але веде себе як дитина, не дивлячись на свій шістдесятирічний вік. Йому не позичати енергійності, але деякі його життєві погляди мають явні розбіжності з засадами молодих.
Він постійно втручається в різні ситуації, міняючи їх нормальний хід, чим викликає невдоволення з боку Льоші. Природно, адже у нього більший життєвий досвід і він краще знає, як потрібно поступати в тих чи інших ситуаціях. Крім нього в життя закоханих постійно втручається сімейна пара, яка виховує дитину і сплачує численні кредити, а також шкільні друзі Льоші, які проводять у них вдома практично весь вільний час.
Молодята / Молодожены

Оригінальна назва:Молодожены

Рік:2011

Країна:Росія
Молодята сериал - Трейлеры

Така компанія, яка щодня збирається у них вдома, може зробити життя справжнім кошмаром або ж перетворити його в постійні веселощі, даруючи незабутні сюрпризи. Головне, що вони люблять один одного і все у них вийде, адже проблеми приходять і відходять, а сім'я залишається назавжди.
Лера та Олексій разом вже цілих три роки. В основі їх відносин – справжнє кохання, але не все так безхмарно. Олексій працює водієм-кур’єром, і зовсім не хоче дорослішати. І хоч він і називає свою Леру королевою, сам нічого не робить для того, щоб самому стати королем. Лера обожнює Олексія. Тому закриває очі на усіх його друзів, складний характер та не вимкнене світло у туалеті. Разом Лера та Олексій, як і будь-які молодята, мріють виховувати дітей, але поки що виховують тестя - Андрія Петровича! Саме ця людина перетворює життя молодят на справжній багатосерійний фільм жахів. Тесть влаштує молодятам безліч складних тестів: на гостинність, на кмітливість, на пам'ять, загальмованість та генетику. Але ж хто краще за нього перевірить на міцність почуття та нерви Лери та Олексія?
Понравилось:
Автор: Радислав
Комментариев: 0

ДОБАВИТЬ БАННЕР


Закрита школа - Трейлеры
24.07.17, 01:16
Івасик-Телесик - Трейлеры
24.07.17, 14:20
Любовь Тихомирова: "Откровенные сцены?
21.07.17, 06:25
Биография Оскара Кучеры - Российские актеры.
18.08.17, 13:03
Актёр Оскар Кучера - Трейлеры
24.07.17, 05:11
Зоя Бербер - фотосесія в «Максим» - Актрисы
21.07.17, 06:02
Комментарии для сайта Cackle
Комментарии для сайта Cackle
Полезно знать


Биография Дэвида Линча -
Биография Дэвида Линча Дэвид Линч – культовый режиссер, сценарист, художник и музыкант, подаривший миру «Твин Пикс», перевернувший представление телезрителей о сериальной индустрии. Среди его выдающихся...  →  Подробнее:)
Мы в соц. сетях
подписаться на новости
Актёры и режиссёры
Разместить рекламу
ДОБАВИТЬ БАННЕР


       Лучшие посты
Недавние посты
популярные теги


Перейти к последним новостям сайта :)
up